Quarter 2 Honor Roll

Highest Honor Roll

Seniors

Berry, Nicholas S

Brown, Graham S

Byrd, Wesleigh K

Freeborn, James R

Huffman, Ashley

Lindsey, Megan K

Miller, Sara R

Mills, Triston M

Paff, Joshua M

Pierce, Alexis V

Ringenberg, Kathryn A

Walters, Rachel J              1

 

Juniors

Bleed, Marta K

Franklin, Kathryn J

Hudelson, Hannah

Maxwell, Christian R

McKown, Sydney D

Mills, Jaqlyn E

Mullett, Brooke M

Neff, Matthew E

Rarick, Andrew J

Rippe, Preston C

Sassmannshausen, Hannah K

Seabeck, Alexandra N

Stoller, Bethany R

Targgart, Nathan J

Thayer, Emily L

 

Sophomores

Armstrong, Sadie R

Brown, Jordan C

Davidson, William J

Figgins, Brittany G

Germain, Tucker D

Pierce, Andrew J

Rees-Evans, Daniella A

Rumple, Michaela M

Walters, Benjamin D

 

Freshmen

Bailey, Emma M

Claycomb, Hunter K

Coats, Isabella B

Curtis, Jacki K

Ford, Shannon A

Greubel, Brittany M

Harless, Hannah K

Harry, Jaci A

Hohman, Quentin M

Hoover, Clarissa R

Lindsey, Madeline J

Mansfield, Ethan R

Martin, Olivia D

Moonen, Nathan V

Nagy, Allison L

Peterson, Noah P

Pulver, Courtney R

Thompson, Callista A

Tipton, Malena P

Vandergriff, Valerie R

Wieland, Tara L

Workman, Cheyenne R

Zolman, Elizabeth J

 

8th Grade

Coats, Victoria B

Fink, Victor W

Frederick, Adele G

Harris, Jesse M

Hicks, Heather M

Horne, Kaitlyn E

Okeson, Abby G

Robinson, Nicholas J

Rumple, Matthew D

Sims, Jenna S

 

7th Grade

Bailey, Joshua R

Boyer, Abbie E

Brandenberger, Tara N

Doden, Lawson W

Furst, Nathan C

Grorud, Jesse T

Hohman, Abbey R

Peterson, David D M

Stratton, Eliza N

Targgart, Karina A

Wild, Cooper E

Honor Roll                

 

Seniors

Balsiger, Nickolas L

Bell, Chad E

Bone, Daniel

Campos, Luis D

Cavenaile, Matthew A

Cayot, Grant S

Claassen, Sarah N

Jehl, Deborah B

Jones, Aaron T

Kim, Noa

Lewis, Bradley T A

Littrell, Victoria A

Maley, Jason Jordan C

Mansfield, Isaac L

Mathews, Jarrod B

Maurizi, Matthew J

Miller, Christine D

Moonen, Mariah J

Ramsey, Chase A

Ripley, Logan M

Shellabarger, Joel G

Smith, Brooks C

Sordelet, Summer A

Stewart, Kayla M

Trumbull, Jessica M

Vander Dussen, Adam K

Wappes, Chloe N

Weaver, Caleb B

Webb, Christen M

Wieland, Katelyn

Wyall, Avianna

 

Juniors

Bailey, Benjamin N

Carlson, Ashley T

Choka, Logan P

Emerick, Noelle J

Flueckiger, Benjamin V

Hicks, Katheryn A

Hoover, Jeremy A

Lauer, Jullian M

McGlennen, Rachel P

McKean, Jai P

Mooibroek, Allison J

Morlan, Joseph M

Neumeyer, Ashlynn K

Parrish, Gabrielle L

Perlich, Cassidy V

Pulver, Renee N

Reimschisel, Riley W

Rippe, Travis W

Robison, Julia E

Rykard, Samuel S

Seabeck, Spencer M

Sesma, Barbara N

Vastbinder, Joel A

Wharton, Michael J

Wurst, Cassandra C

 

Sophomores

Brouwer, Bailey R

Brown, Aaron S

Byrd, Madison G

Chambers, Cameron E

Coats, Elizabeth B

Creason, Michaiah G

Cummins, Claire M

East, Ashton V

Fauser, Katelyn A

Fiedler, Jared T

Flegge, Laurel J

Freeborn, Claire E

Gulley, Dylan

Hall, Richard K

Kintz, Bailey R

Koehlinger, Emily C

Reber, Olivia G

Rich, Jillian R

Schnurr, Megan J

Sheldon, Bailey A

Shoemaker, Antonia E

Taner, Leah D

Thieme, Levi T

van de Leur, Brittany N

Workman, Nathan E

 

Freshmen

Alonzo, Delina A

Barkhaus, Kole W

Berry, Bradley A

Blalock, Ingrid L

Bunner, Casey A

Burke, Celina M

Dailey, Jarrett T

Dodane-Smiley, Mahala L

Haiflich, Logan J

Kalogerou, Anthone A

Kroeber, Breann M

Lengacher, Alivia N

McKown, Dane T

Middlebusher, Grant R

Nygaard, Jacob A

Paris, Isaac C

Purdy, Benjamin B

Roth, Jonathon D

Royal, Tyrone E

Slate, Kaylie E

Smith, Jacob W

Visser, Johnathan P

 

8th Grade

Allen, Olivia R

Barce, Andrew I

Bleed, Kyle T

Carlson, Joshua D

Dorais, Cade G

Figgins, Benedict J

Fischer, Mark R

Foote, Timothy L

Gnagy, Graham W

Hall, Drew S

Harless, Marissa A

Kilpatrick, Taylor R

Kindler, Gabrielle E

Klinker, Derek J

Leach, Lillian M

Mamayek, Alexander M

Marquez, Luis Carlos

McKown, Courtney G

Mooibroek, Lucas R

Morlan, Zachary J

Neebes, Lindley K

Nold, Bailey Victoria

Norman, Moriah K

Perlich, Sophie G

Pierce, Sophia G

Reimschisel, Ryan K

Roberts, Selah E

Romines, Jordan L

Saleik, Riley A

Sassmannshausen, Luke G

Stanton, Kayla S

Thompson, Drake O

Traylor, Logan J

 

7th Grade

Berry, Jacob M

Buhr, Grace L

Clay, Trenton M

Crampton, Ethan M

Cummins, Chloe M

Davidson, Frank D

Duffus, Alexander L

Elston, Courtney E

Flegge, Lydia H

Haiflich, Connor M

Hicks, Mallory C

Holmes, Abigail J

Kaufman, Zachary C

Kelley, Bryant M

Koos, Madeline R

Laub, Denver B

Lewis, Britton D

Lindsey, Jacob P

Mansfield, Micah J

McIntosh, Austin D

Miller, Devon G

Miller, Jaysa N   7

Norman, Julia G

Pulver, Michael D

Qualls, Alexei J

Queen, Brittany N

Raby, Rilee E

Rogers, Renae’ K

Schrock, Alisa M

Sesma, Saul A

Stailey, Nathan T

Stanley, Jacob P

Stewart, Nathaniel J

Study, Kaleb R

Thomas, Nathan J

Zojaji, Jazmyn L

 

Advertisements